O firmie

Służymy swoją wiedzą i doświadczeniem
Obrazek

KoFF to niezależne biuro rachunkowe świadczące wysokiej jakości nowoczesne usługi dla małych i średnich przedsiębiorstw w każdej formie organizacyjno-prawnej. Dużym firmom proponujemy indywidualne formy współpracy.

Oferta biura obejmuje kompleksową obsługę księgową, kadrowo-płacową oraz konsultingowo-doradczą. Usługi są adresowane do wszystkich firm, które dbając o ponoszone koszty na bieżąco pragną korzystać z aktualnych danych finansowych do podejmowania decyzji biznesowych. Działamy na terenie Targówka i Ursynowa.

Usługi świadczone są w oparciu o indywidualnie ustalane umowy partnerskie. KoFF współpracuje z klientami zarówno w formie tradycyjnej (w oparciu o dokumenty papierowe, dojazd do klienta) jak również z wykorzystaniem nowoczesnych rozwiązań informatycznych (księgowość przez Internet).

Pracownicy KoFF posiadają niezbędne uprawnienia, kwalifikacje i doświadczenie do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych. Nadzór merytoryczny pełni certyfikowana przez Ministerstwo Finansów księgowa. Działalność KoFF objęta jest ubezpieczeniem od odpowiedzialności cywilnej.